KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994357
nr 1299 4357
Pentti Kaskipuro
(1930-2010), Finland
Etsning, Signerad, daterad 1978, numrerad 39/80. Motivet: 25x37,5 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:56:38
6/1 12:13:27
Pentti Kaskipuro
Läs mer om Pentti Kaskipuro